O nas


Mateusz Kwapniewski
ur. 07.01.1986

Mam 30 lat. Motocyklami jeżdżę od 6 sezonów. Najpierw był to Suzuki Bandit 600s. Rok później przesiadłem się na Suzuki GSX-R 600k5. Wtedy to kolega Kasza zaraził mnie dalszymi wyjazdami.
Pewnego dnia zrobiłem na "giksie" trasę Tarnów-Budapeszt-Tarnów - ponad 1000km.
W następnym sezonie zmieniłem motocykl na Suzuki DL1000 V-Strom ale ten nie doczekał się ze mną dalekich wypadów - okazał się dość ciężki i awaryjny.
Kolejny sezon przyniósł zmianę motocykla na Yamahę FJR1300 z 2001r. To naprawdę mocarny sprzęt i gdybym mógł mieć parę motocykli na pawno taka również stałą by w moim garażu, Motocykl bezobsługowy. To na nim odbyłem pierwszą długą wyprawę na Bałkany pokonując ponad 3000km.
Ostatnie 2 sezony to BMW F650GS Twin - i to narazie najlepszy z moich motocykli. Jest wystarczający mocny do podróżowania we 2 osoby, dosyć lekki, można do niego kupić wiele akcesoriów.
Jestem administratorem forum http://moto-tarnow.pl
Prywatnie pracuję jako Kierownik Sekcji w Dziale Wysyłki Towaru w Centrym Dystrybucji Lidl Polska w Brzozówce k.Tarnowa. Od października mam piękną żonę Kasię z którą wspólnie podróżujemy i tworzymy tego bloga,

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz